eStore (8.x-1.15-beta1) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Homepage
ug: باش بەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Archives
ug: ئارخىپلار

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: ,
ug: ،

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Blog
ug: بلوگ

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Full comment
ug: باھانىڭ ھەممىسىنى كۆرسىتىش

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Recent Posts
ug: يېقىنقى يازمىلار

en: Leave a Reply
ug: بىر جاۋاب قالدۇرۇش
