eStore (8.x-1.18) - en to da translation catalogue (48 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Category
da: Kategori

en: Help
da: Hjælp

en: Archive
da: Arkiv

en: Archives
da: Arkiver

en: Reviews
da: Inspektioner

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: All
da: Alle

en: Panels
da: Paneler

en: Page title
da: Sidetitel

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Desc
da: Faldende

en: Tools
da: Værktøjer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Cart
da: Indkøbskurv

en: Products
da: Produkter

en: Tabs
da: Faner

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Featured
da: Anbefalet

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Full comment
da: Fuld kommentar

en: Full content
da: Fuldt indhold

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Asc
da: Stigende

en: Footer second
da: Sidefod anden

en: Footer third
da: Sidefod tredje

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: Large (480×480)
da: Stor (480×480)

en: Medium (220×220)
da: Mellem (220×220)

en: User account menu
da: Brugerkontomenu

en: Site information links
da: Links til informationen om sitet

en: Site section links
da: Links til sitets sektioner
