eStore (8.x-1.18) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Category
eu: Kategoria

en: Help
eu: Laguntza

en: Archives
eu: Fitxategiak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: All
eu: Guztiak

en: Panels
eu: Panelak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Blog
eu: Bloga

en: Tools
eu: Tresnak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Full comment
eu: Iruzkin osoa

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Asc
eu: Goraka

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Site information links
eu: Webgunearen informazio estekak
