eStore (8.x-1.18) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: Search
th: ค้นหา

en: Category
th: หมวดหมู่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: Blog
th: บล็อก

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Products
th: รูปสินค้า

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Footer second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: Site information links
th: Use this for linking to site information.

en: Site section links
th: Use this for linking to the main site sections.
