eStore (8.x-1.12-beta1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Body
ml: ഘടന

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Help
ml: സഹായം

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്

en: Site information links
ml: സൈറ്റ് വിവരങ്ങൾ അടങ്ങിയ ലിങ്കുകൾ
