eStore Commerce Base (2.2.3) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: more
az: daha çox

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Category
az: Kateqoriya

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Archive
az: Arxiv

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Desc
az: azaldın

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: author
az: müəllif

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Posted in
az: Daxil edilib

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Full comment
az: Tam şərh

en: Full content
az: Tam məzmun
