eStore Commerce Base (2.2.3) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: more
bg: още

en: Comments
bg: Коментари

en: Action
bg: Действие

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Category
bg: Категория

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Footer
bg: Под черта

en: Filter
bg: Филтър

en: Blog
bg: Блог

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Cart
bg: Количка

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Posted in
bg: Публикуван в

en: Full comment
bg: Пълен коментар

en: Full content
bg: Пълно съдържание
