eStore Commerce Base (2.2.3) - en to eu translation catalogue (42 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: more
eu: gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Action
eu: Ekintza

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Category
eu: Kategoria

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Archives
eu: Fitxategiak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Desc
eu: Beheraka

en: Blog
eu: Bloga

en: Close
eu: Itxi

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Activity
eu: Aktibitate

en: author
eu: egilea

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Posted in
eu: Noiz bidalia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Full comment
eu: Iruzkin osoa

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Asc
eu: Goraka

en: Site information links
eu: Webgunearen informazio estekak
