eStore Commerce Base (2.2.3) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: more
hy: ավելի

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Block
hy: Բլոկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: « first
hy: « առաջինը
