eStore Commerce Base (2.2.3) - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: more
lt: daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: Wishlist
lt: Pageidavimų sąrašas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Category
lt: Kategorija

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Archive
lt: Archyvas

en: Archives
lt: Archyvai

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: author
lt: autorius

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Next »
lt: Toliau »

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: {current} of {total}
lt: {current} iš {total}

en: « Prev
lt: « Atgal

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)
