eStore Commerce Base (2.2.3) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Full comment
mg: Heviteny feno

en: Full content
mg: Anatiny feno
