eStore Commerce Base (2.2.3) - en to pl translation catalogue (62 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: more
pl: więcej

en: Comments
pl: Komentarze

en: Wishlist
pl: Lista życzeń

en: Action
pl: Akcja

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Category
pl: Kategoria

en: Category menu
pl: Menu kategorii

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Archives
pl: Archiwa

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Footer
pl: Stopka

en: Filter
pl: Filtr

en: Desc
pl: Malejąco

en: Close
pl: Zamknij

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Token
pl: Wzorzec

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Activity
pl: Aktywność

en: author
pl: autor

en: Cart
pl: Koszyk

en: Product
pl: Produkt

en: Products
pl: Produkty

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Page list
pl: Lista stron

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Next »
pl: Następne »

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Posted in
pl: Odpowiedź do

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Full comment
pl: Pełen komentarz

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: {current} of {total}
pl: {current} z {total}

en: « Prev
pl: « Poprzednie

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Product category
pl: Kategoria produktu

en: All Products
pl: Wszystkie produkty

en: Large (480×480)
pl: Duży (480×480)

en: Medium (220×220)
pl: Średni (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: Site information links
pl: Odnośniki dotyczące informacji o stronie

en: Site section links
pl: Odnośniki sekcji strony

en: The unapproved comments listing.
pl: Lista niezatwierdzonych komentarzy.
