eStore Commerce Base (2.2.3) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: more
af: meer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Wishlist
af: Wenslys

en: Action
af: Aksie

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Category
af: Kategorie

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Footer
af: Onderskrif

en: Filter
af: Filtreer

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Posted in
af: Gepos in

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
