eStore Commerce Base (2.2.3) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: more
am: ተጨማሪ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Action
am: እርምጃ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Footer
am: ግርጌ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Posted in
am: የታተመው በ
