eStore Commerce Base (2.2.3) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: more
ar: المزيد

en: Comments
ar: التعليقات

en: Action
ar: إجراء

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Category
ar: التصنيف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Summary
ar: الملخص

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Teaser
ar: موجز

en: Updated
ar: التحديث

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Footer
ar: التذييل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Blog
ar: المدونة

en: Close
ar: إغلاق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Activity
ar: النشاط

en: author
ar: مؤلف

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Posted in
ar: نُشِر في

en: - All -
ar: - الكل -

en: Full comment
ar: التعليق بأكمله

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: The unapproved comments listing.
ar: قائمة التعليقات الغير معتمدة.
