eStore Commerce Base (2.2.3) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: more
be: болей

en: Comments
be: Каментары

en: Action
be: Дзеянне

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Category
be: Катэгорыя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Archive
be: Архіў

en: Archives
be: Архіў допісаў

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Blog
be: Блог

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Posted in
be: Размешчаны ў

en: Full comment
be: Поўны каментар

en: Full content
be: Усё змесціва
