eStore Commerce Base (2.2.3) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: more
bs: još

en: Comments
bs: Komentari

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: Category
bs: Kategorija

en: Teaser
bs: Sažetak

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Products
bs: Proizvodi

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Posted in
bs: Postavljeno u

en: Footer menu
bs: Footer meni
