eStore Commerce Base (2.2.3) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: more
ca: més

en: Comments
ca: Comentaris

en: Wishlist
ca: Llista de desitjos

en: Action
ca: Acció

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Category
ca: Categoria

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Archive
ca: Arxiva

en: Archives
ca: Arxius

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Footer
ca: Peu

en: Filter
ca: Filtra

en: Blog
ca: Bloc

en: Close
ca: Tanca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Activity
ca: Activitat

en: author
ca: autor

en: Cart
ca: Carretó

en: Product
ca: Producte

en: Products
ca: Productes

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Next »
ca: Següent »

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Posted in
ca: Publicat a

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Full comment
ca: Comentari complet

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: {current} of {total}
ca: {current} de {total}

en: Master
ca: Mestre

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Large (480×480)
ca: Gran (480x480)

en: Medium (220×220)
ca: Mitjà (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)

en: Site information links
ca: Enllaços a la informació del lloc

en: Site section links
ca: Enllaços a les seccions del lloc

en: The unapproved comments listing.
ca: El llistat de comentaris pendents d'aprovació.
