eStore Commerce Base (2.2.3) - en to cs translation catalogue (55 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: more
cs: více

en: Comments
cs: Komentáře

en: Action
cs: Akce

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Category
cs: Kategorie

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Archive
cs: Archiv

en: Archives
cs: Archivy

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Footer
cs: Patička

en: Filter
cs: Filtr

en: Desc
cs: Sestupně

en: Close
cs: Zavřít

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Activity
cs: Aktivita

en: author
cs: autor

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Product
cs: Produkt

en: Products
cs: Produkty

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Next »
cs: Následující »

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Posted in
cs: Příspěvek

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Full comment
cs: Celý komentář

en: Full content
cs: Plný obsah

en: {current} of {total}
cs: {current} z {total}

en: « Prev
cs: « Předchozí

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Product category
cs: Kategorie produktů

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: Site information links
cs: Odkazy na informace o webu

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu
