eStore Commerce Base (2.2.3) - en to da translation catalogue (55 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Subject
da: Emne

en: more
da: mere

en: Comments
da: Kommentarer

en: Wishlist
da: Ønskeliste

en: Action
da: Handling

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Category
da: Kategori

en: Default
da: Standard

en: Summary
da: Resumé

en: Archive
da: Arkiv

en: Archives
da: Arkiver

en: Reviews
da: Inspektioner

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Updated
da: Opdateret

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Footer
da: Sidefod

en: Desc
da: Faldende

en: Close
da: Luk

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Token
da: Symbol

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Activity
da: Aktivitet

en: author
da: forfatter

en: Cart
da: Indkøbskurv

en: Product
da: Produkt

en: Products
da: Produkter

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Posted in
da: Indsendt til

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Full comment
da: Fuld kommentar

en: Full content
da: Fuldt indhold

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Asc
da: Stigende

en: Footer second
da: Sidefod anden

en: Footer third
da: Sidefod tredje

en: Large (480×480)
da: Stor (480×480)

en: Medium (220×220)
da: Mellem (220×220)

en: Site information links
da: Links til informationen om sitet

en: Site section links
da: Links til sitets sektioner

en: The unapproved comments listing.
da: Listen af ikke-godkendte kommentarer.
