eStore Commerce Base (2.2.3) - en to el translation catalogue (50 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: more
el: περισσότερα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Action
el: Ενέργεια

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Archives
el: Αρχεία

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Desc
el: Φθί

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: author
el: συγγραφέας

en: Cart
el: Καλάθι

en: Product
el: Προϊόν

en: Products
el: Προϊόντα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Posted in
el: Αναρτήθηκε στο

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Full comment
el: Πλήρες σχόλιο

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Asc
el: Αύξ

en: Large (480×480)
el: Μεγάλο (480x480)

en: Medium (220×220)
el: Μεσαίο (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
el: Μικρογραφία (100x100)

en: Site information links
el: Σύνδεσμοι πληροφοριών ιστοτόπου
