eStore Commerce Base (2.2.3) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: more
eo: pli

en: Comments
eo: Komentoj

en: Action
eo: Ago

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Category
eo: Kategorio

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Blog
eo: Blogo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Posted in
eo: Afiŝita en

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
