eStore Commerce Base (2.2.3) - en to fi translation catalogue (59 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: more
fi: lisää

en: Comments
fi: Kommentit

en: Wishlist
fi: Toivelista

en: Action
fi: Toiminto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Category
fi: Kategoria

en: Default
fi: Oletus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Archive
fi: Arkisto

en: Archives
fi: Arkistot

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Filter
fi: Suodatus

en: Blog
fi: Blogi

en: Close
fi: Sulje

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Token
fi: Muuttuja

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: author
fi: kirjoittaja

en: Cart
fi: Ostoskori

en: Product
fi: Tuote

en: Products
fi: Tuotteet

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Next »
fi: Seuraava »

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Posted in
fi: Kirjoitus

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Full comment
fi: Koko kommentti

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: {current} of {total}
fi: {current} / {total}

en: « Prev
fi: « Edellinen

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Master
fi: Isäntä

en: stop slideshow
fi: pysäytä kuvaesitys

en: Footer second
fi: Toinen alatunniste

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Product category
fi: Tuotekategoria

en: All Products
fi: Kaikki tuotteet

en: Site information links
fi: Linkit sivustoa koskeviin tietoihin

en: Site section links
fi: Sivuston osioiden linkit

en: Add to Cart Form
fi: Lisää ostoskoriin -lomake

en: Order logs
fi: Tilauksen logit
