eStore Commerce Base (2.2.3) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Product
ga: Táirge

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
