eStore Commerce Base (2.2.3) - en to gd translation catalogue (24 entries)

en: Operations
gd: Gnìomhan

en: Author
gd: Ùghdar

en: Subject
gd: Cuspair

en: more
gd: barrachd

en: Comments
gd: Beachdan

en: Action
gd: Gnìomh

en: Date
gd: Ceann-là

en: Search
gd: Lorg

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Category
gd: Roinn-seòrsa

en: Default
gd: Bun-roghainn

en: Summary
gd: Gearr-chunntas

en: Teaser
gd: Caob tàlaidh

en: Updated
gd: Air ùrachadh

en: User
gd: Cleachdaiche

en: All
gd: Na h-uile

en: Block
gd: Bloca

en: Footer
gd: Bann-coise

en: Filter
gd: Criathrag

en: Close
gd: Dùin

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir

en: Activity
gd: Gnìomhachd

en: author
gd: ùghdar
