eStore Commerce Base (2.2.3) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: more
gl: máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: Action
gl: Acción

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Archive
gl: Arquivo

en: Reviews
gl: Revisións

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Blog
gl: Blogue

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Token
gl: Símbolos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: author
gl: autor

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Product
gl: Produto

en: Products
gl: Produtos

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Posted in
gl: Enviado en

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Full comment
gl: Comentario completo

en: Full content
gl: Contido completo

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)
