eStore Commerce Base (2.2.3) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: more
gu: વધુ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Close
gu: બંધ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
