eStore Commerce Base (2.2.3) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: more
he: עוד

en: Comments
he: תגובות

en: Action
he: פעולה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Category
he: קטגוריה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Archive
he: ארכיון

en: Archives
he: ארכיון

en: Teaser
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Filter
he: סינון

en: Desc
he: יורד

en: Blog
he: בלוג

en: Close
he: סגירה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Token
he: אסימון

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Activity
he: פעילות

en: author
he: מחבר/ת

en: Cart
he: סל קניות

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Posted in
he: נכתב בנושא

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Full comment
he: תגובה מלאה

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
