eStore Commerce Base (2.2.3) - en to ht translation catalogue (26 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: more
ht: plis

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Footer
ht: Pye paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)

en: Medium (220×220)
ht: Mwayèn
