eStore Commerce Base (2.2.3) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Category
kk: Категория

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Blog
kk: Блогі

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Posted in
kk: Жарияланған жері
