eStore Commerce Base (2.2.3) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
