eStore Commerce Base (2.2.3) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: more
ku: زیاتر

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Action
ku: کردار

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Category
ku: پۆل

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Blog
ku: بڵاگ

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Posted in
ku: ناردراوە لە

en: Full comment
ku: بۆچوونی پڕاوپڕ

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
