eStore Commerce Base (2.2.3) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: more
lv: vairāk

en: Comments
lv: Komentāri

en: Action
lv: Darbība

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Category
lv: Kategorija

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Footer
lv: Kājene

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Blog
lv: Blogs

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: author
lv: autors

en: Cart
lv: Grozs

en: Product
lv: Prece

en: Products
lv: Preces

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Posted in
lv: Ievietots

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites
