eStore Commerce Base (2.2.3) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: more
my: ပို၍

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: author
my: စာရေးသူ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Full comment
my: မှတ်ချက် အပြည့်အစုံ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
