eStore Commerce Base (2.2.3) - en to nl translation catalogue (61 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: more
nl: meer

en: Comments
nl: Reacties

en: Wishlist
nl: Wensenlijst

en: Action
nl: Actie

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Category
nl: Categorie

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Archive
nl: Archief

en: Archives
nl: Archieven

en: Reviews
nl: Inspecties

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Footer
nl: Voet

en: Desc
nl: Aflopend

en: Close
nl: Sluiten

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Activity
nl: Activiteit

en: author
nl: auteur

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Products
nl: Producten

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Next »
nl: Volgende »

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Posted in
nl: Geplaatst in

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: {current} of {total}
nl: {current} van {total}

en: « Prev
nl: « Vorige

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Asc
nl: Oplopend

en: stop slideshow
nl: stop de slideshow

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Product category
nl: Productcategorie

en: All Products
nl: Alle producten

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: Add to Cart Form
nl: Formulier 'Toevoegen aan winkelwagen'

en: Order logs
nl: Bestellingslogs

en: No log entries.
nl: Geen logs aanwezig.

en: The unapproved comments listing.
nl: Lijst met afgekeurde reacties.
