eStore Commerce Base (2.2.3) - en to nn translation catalogue (31 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: more
nn: meir

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Category
nn: Kategori

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Footer
nn: Botntekst

en: Filter
nn: Filtrer

en: Blog
nn: Blogg

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Posted in
nn: Skreve i

en: - All -
nn: - Alle -

en: Full content
nn: Heile innhaldet
