eStore Commerce Base (2.2.3) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: more
ps: نور

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Action
ps: چار

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Category
ps: ټولی

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Activity
ps: چارندتیا

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
