eStore Commerce Base (2.2.3) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Archive
se: Vuorká

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
