eStore Commerce Base (2.2.3) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: more
sl: več

en: Comments
sl: Komentarji

en: Action
sl: Akcija

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Category
sl: Kategorija

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Footer
sl: Noga

en: Close
sl: Zapri

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Posted in
sl: Objavljeno v
