eStore Commerce Base (2.2.3) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: more
sr: још

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Default
sr: Подразумевано

en: Archive
sr: Архива

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Cart
sr: Kopпa

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Full comment
sr: Пун коментар

en: Full content
sr: Пун садржај
