eStore Commerce Base (2.2.3) - en to sv translation catalogue (63 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: more
sv: mer

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Wishlist
sv: Önskelista

en: Action
sv: Åtgärd

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Category
sv: Kategori

en: Default
sv: Förvald

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Archive
sv: Arkiv

en: Archives
sv: Arkiv

en: Teaser
sv: Ingress

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Footer
sv: Sidfot

en: Filter
sv: Filtrera

en: Desc
sv: Fallande

en: Blog
sv: Blogg

en: Close
sv: Stäng

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Activity
sv: Aktivitet

en: author
sv: författare

en: Cart
sv: Varukorg

en: Product
sv: Vara

en: Products
sv: Varor

en: Apply
sv: Applicera

en: Page list
sv: Lista på sidor

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Next »
sv: Nästa »

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Posted in
sv: Inlagt i

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Full comment
sv: Fullständig kommentar

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: {current} of {total}
sv: {current} av {total}

en: « Prev
sv: « Föregående

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: stop slideshow
sv: dtoppa bildspel

en: Footer second
sv: Andra sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Large (480×480)
sv: Stor (480×480)

en: Medium (220×220)
sv: Mellan (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
sv: Miniatyr (100×100)

en: Site information links
sv: Länkar för information om webbplats

en: Site section links
sv: Länkar för sektion i webbplats

en: start slideshow
sv: starta bildspel

en: The unapproved comments listing.
sv: Den ej godkända kommentarlistan.
