eStore Commerce Base (2.2.3) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Action
th: แอคชั่น

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Category
th: หมวดหมู่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Blog
th: บล็อก

en: Close
th: ปิด

en: author
th: ผู้เขียน

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Posted in
th: เป็นความเห็นใน

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Footer second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: Site information links
th: Use this for linking to site information.

en: Site section links
th: Use this for linking to the main site sections.
