eStore Commerce Base (2.2.3) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Archives
ug: ئارخىپلار

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Blog
ug: بلوگ

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Full comment
ug: باھانىڭ ھەممىسىنى كۆرسىتىش

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Recent Posts
ug: يېقىنقى يازمىلار
