eStore Commerce Base (2.2.3) - en to uk translation catalogue (71 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: more
uk: ще

en: Comments
uk: Коментарі

en: Wishlist
uk: Список побажань

en: Action
uk: Дія

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Category
uk: Категорія

en: Category menu
uk: Меню категорій

en: Default
uk: Базово

en: Summary
uk: Резюме

en: Archive
uk: Архів

en: Archives
uk: Архіви

en: Reviews
uk: Рецензування

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Filter
uk: Фільтр

en: Desc
uk: Спад

en: Blog
uk: Блоґ

en: Close
uk: Закрити

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Token
uk: Замінник

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Activity
uk: Активність

en: author
uk: автор

en: Cart
uk: Кошик

en: Product
uk: Товар

en: Products
uk: Товари

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Next »
uk: Наступна »

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Full comment
uk: Повний коментар

en: Full content
uk: Повний вміст

en: {current} of {total}
uk: {current} з {total}

en: « Prev
uk: « Попередня

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Recent Posts
uk: Останні публікації

en: stop slideshow
uk: зупинити слайд-шоу

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Product category
uk: Категорія товару

en: All Products
uk: Всі товари

en: Large (480×480)
uk: Великий (480×480)

en: Medium (220×220)
uk: Середній (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)

en: Site information links
uk: Посилання відомостей про сайт

en: Site section links
uk: Посилання розділів сайту

en: start slideshow
uk: почати слайд-шоу

en: Add to Cart Form
uk: Форма "Додати у кошик"

en: Order logs
uk: Журнали замовлень.

en: No log entries.
uk: Записи журналу відсутні.

en: The unapproved comments listing.
uk: Список незатверджених коментарів.
