eStore Frontpage (2.2.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Products
af: Produkte

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
