eStore Frontpage (2.2.1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Archive
fa: آرشیو

en: Archives
fa: آرشیوها

en: All
fa: همه

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Desc
fa: نزولی

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Products
fa: محصولات

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Basic site settings
fa: تنظیمات اصلی سایت
