eStore Frontpage (2.2.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Reset
he: איתחול

en: Archive
he: ארכיון

en: Archives
he: ארכיון

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Blog
he: בלוג

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Products
he: מוצרים

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Basic site settings
he: הגדרות אתר בסיסיות
