eStore Frontpage (2.2.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Archives
lv: Arhīvi

en: All
lv: Visi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Blog
lv: Blogs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Products
lv: Preces

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
