eStore Frontpage (2.2.1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Homepage
sv: Hemsida

en: Reset
sv: Återställ

en: Archive
sv: Arkiv

en: Archives
sv: Arkiv

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Blog
sv: Blogg

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Products
sv: Varor

en: Apply
sv: Applicera

en: Page list
sv: Lista på sidor

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Basic site settings
sv: Grundläggande inställningar för webbplats
