eStore Frontpage (2.2.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Homepage
ug: باش بەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Archives
ug: ئارخىپلار

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Blog
ug: بلوگ

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Recent Posts
ug: يېقىنقى يازمىلار
